602 298 982
Svídnická 515/2 181 00 Praha 8
Navratil@RNokna.cz

DODÁVKA A MONTÁŽ PŘÍSLUŠENSTVÍ NA OKNA

Žaluzie

Zabýváme se montáží vertikálních i horizontálních žaluzií, instalujeme sítě proti hmyzu a v neposlední řadě nabízíme i jejich kompletní servis.

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE

Horizontální žaluzie sou skvělým pomocníkem proti ostrému slunečnímu světlu. Jejich instalace je velmi jednoduchá a nezabere moc času. Další výhodou je i široká paleta barev, z které si zákazník může vybrat a sladit tak žaluzie se zbytkem svého interiérového vybavení.
EURO STYLE
Horizontální žaluzie EURO STYLE jsou vhodná pro plastová a dřevěná okna. Jejich montáž se provádí do rámu nebo zasklívací lišty. Vrchní krycí profil s plochým designem a s PVC bočními krytkami lze barevně sladit s krycím profilem. Kromě horního a spodního profilu jdou barevně upravit i lamely, které nabízíme v šířce 25 nebo 16 mm (v klasickém i v domykavém provedení). Ovládání se provádí pomocí řetízku. Žaluzie jsou po stranách opatřeny silonovou strunou.
EURO BRILANT
Horizontální žaluzie EURO BRILANT se už od prvního pohledu odlišují od klasického typu EURO STYLE. Mimo horní a dolní díl jdou barevně upravit i lamely, které můžete dostat v perfektní imitaci dřeva. Všechny profily jsou potaženy Renolitovou fólií. Montáž se provádí do rámu oken nebo do zasklívací lišty. Žaluzie s obloukovou krycí lištou jsou bez čelních plastových krytek. Ovládání je snadné a intuitivní - pomocí řetízku. Žaluzie jsou po stranách opatřeny silonovou strunou.
Více informací

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

Vertikální žaluzie jsou vhodné zejména do místností s velkou prosklenou plochou, které jemně ztlumí a doplní příjemnou atmosféru. Díky velkému množství barevných látek si budete moci zvolit tu, která perfektně doplní váš interiér, kancelář nebo firemní prostor.

Dokážeme vyřešit zastínění atypických prostorů ať se jedná o trojúhelníkové nebo obloukové tvary.

Lamely dodáváme v několika modifikacích a s různým stupněm propustnosti světla přičemž světlo v místnosti si můžete regulovat vlastním nastavením.
Více informací

Sítě proti hmyzu

ÚČINNÁ OCHRANA PROTI OBTÍŽNÉMU HMYZU

Sítě do oken elegantním doplňkem, který nijak nenarušuje výhled z okna nebo větrání místnosti. Jejich instalace a zhotovení je snadné a časově nenáročné.

Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem. Vlákno je odolné proti korozi a dobře snáší teplotní výkyvy. Vyrábí se v šedé a černé barvě.
Posuvné
Hlavní výhodou posuvných sítí je jednoduchá montáž, tichý chod a příjemné ovládání. Jsou vhodné pro montáž na rám i do ostění. Konstrukce sítí se skládá z vnějšího rámu a jednoho nebo dvou pojezdových křídel sítě. Konstrukce se skládá z lišt a jednoho pojezdového křídla sítě. Tento typ sítí nevyžaduje žádný prostor pro otevření.
Vice o okenních sítích
Pevné
Pevné sítě jsou uchyceny v profilu gumou a nedá se s nimi manipulovat jako v případě posuvných nebo rolovacích typů, jde však z okna sundat. Způsob a systém uchycení záleží na typu profilu a okenního rámu. Druh rámu: hliníkový válcovaný nebo extrudovaný profil
Dveřní síť
Dveřní sítě jsou skvělým interiérovým doplňkem, díky kterému si plnými doušky vychutnáte výhody otevřených dveří bez obtížného hmyzu. Druh rámu: vlastní, válcovaný nebo extrudovaný hliníkový. Síť je připevněna v profilu gumou a montuje se na dveřní rám. Součástí jsou předpružené panty, kartáček a madlo.
Vice informací
Rolovací
Užívejte si čerstvý vzduch a slunce bez nepříjemného hmyzu v domácnosti. Rolovací síť je vhodná pro jakýkoliv druh oken a nabízí velkou variabilitu montáže. Síť je aretována koncovými dorazy nebo záchytnou dorazovou lištou. Dorazová lišta je aretována magnetickou gumou.
Vice informací

Parapety

Parapety patří k základnímu vybavení domu/bytu a je důležité, aby byly udělány pečlivě. Dodáváme pouze kvalitní parapety s vysokou mechanickou odolností proti nepříznivému počasí a teplotním výkyvům. Venkovní parapety jsou vyráběny z taženého hliníku o šířce 50 – 400 mm. U vnitřních parapet si může zákazník zvolit ze dvou materiálů – PVC nebo dřevotříska.

K parapetům dodáváme veškeré příslušenství.

PARAPETY VNITŘNÍ

Parapety patří neoddělitelně k bydlení a jsou součástí každého okna. Kromě toho, že správně zvolenou variantou zkrášlíte svůj domov, oceníte i jejich praktické využití. Desky jsou krásně hladké, snadno udržovatelné a s velmi rychle provedenou montáží. Díky poměrně velkému výběru barevných fólií najde každý zákazník svou ideální kombinaci s plastovými okny.
Barevné varianty vrchní fólie:
 • bílá
 • mramor
 • zlatý dub
 • ořech
 • mahagon

PARAPETY VNĚJŠÍ

Vnější neboli externí parapety jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují stálost a odolnost proti vnějším vlivům.  Parapetní desky se vyznačují rychlou montáží, estetickým vzhledem a snadnou údržbou díky hladkému povrchu. V naší nabídce najdete hned 3 typy exteriérových parapetů (hliníkový tažený, hliníkový ohýbaný a pozinkovaný plech).
Barevná varianta vrchní fólie:
 • bílá
 • mramor
 • buk
 • zlatý dub
 • mahagon
 • ořech

Roletky

Okenní rolety jsou velmi oblíbeným a vyhledávaným interiérovým doplňkem. Kromě jejich tlumící schopnosti navíc přinášejí do bydlení příjemnou atmosféru a pohodu.

 • Druhy: volně visící, s vodícími lištami, s fixací
 • Ovládání: řetízkem nebo pružinou
 • Montáž: na rám okna, do ostění nebo neinvazivní
 • Možnost výběru z mnoha druhů látek a barevných variant.

Potřebujete pomoc s výměnou oken, dveří, parapetů, žaluzií? Ozvěte se nám.

Kontakt na pobočku

Firma RNokna je vaším spolehlivým partnerem pro okna a jejich příslušenství. Montujeme a dodáváme rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu a parapety. Specializujeme se také na instalaci oken a dveří s důrazem na kvalitu a estetiku. Vaše spokojenost a pohodlí jsou pro nás prioritou.
© 2024 Všechna práva vyhrazena - RNokna | Praha