DODÁVKA A MONTÁŽ OKEN/dveří

Všechny výrobky jsou okovány špičkovým celoobvodovým kováním značky MACO, které zaručuje snadnější ovládání a zvyšuje životnost uzavíracích protikusů na rámu. Další výhodou jsou široké možnosti v dodatečném seřízení a bezpečnostních stupňů. 

Kování umožňuje tři druhy větrání:

  • standardní
  • zimní
  • spárové

Plastová okna

Naše firma je regionálním zástupcem ČESKÉHO výrobce plastových oken a dveří z vysoce kvalitního německého profilového systému GEALAN. Ten patří mezi přední výrobce profilů pro výrobu oken.

Okenní profily GEALAN jsou zárukou stability materiálu a barevné stálosti. Díky speciálně uspořádaným komorám vzniká výborná tepelná izolace a spolu s četnými přepážkami (74 a 83 mm) je zaručena pevnost rohových svárů.

V základní nabídce nabízíme 19 různých dekorů, jednostranné i oboustranné imitace dřeva a probarvené acrylcolorové profily do hloubky 0,5 mm dle vzorkovníku RAL.

Okna jsou vyráběna v 4 a 6 KOMOROVÉM provedení.

Dřevěná eurookna

Preferujete přírodní materiály? Naše eurookna se vyrábějí zásadně z kvalitních čtyřvrstvých (IV88) nebo třívrstvých (IV68) okenních lamel. Spolupracujeme pouze s osvědčenými výrobci, kteří rozumí své práci, kterou navíc vlastnoručně kontrolujeme ihned po dodání materiálu. Každý zákazník si může vybrat mezi „cinkovým“ a fixním spojem (bez viditelného napojení na vnějších stranách lamely).

  Používáme tyto dřeviny: smrk, borovice, meranti a dub.

Dřevěné eurookno IV88

- Konstrukční hloubka 88 mm
- Výborný poměr cena a kvalita (vhodné pro nízkoenergetické domy)
- Hodnota ve standardním provedení Uw= 0,8 (izolační trojsklo Ug=0,6)
- Maximální certifikované parametry Uw = 0,69 a Rw = 45 dB
- Vhodné i pro pasivní domy

Dřevěné eurookno IV68

- Konstrukční hloubka 68 mm
- Klasika mezi moderními dřevěnými okny - Hodnota ve standardním provedení Uw = 1,27 (iz. dvojsklo Ug = 1,1)
- Maximální certifikované parametry Uw = 1,19 a Rw = 40 dB
- Okno splňuje podmínky programu Zelená úsporám

Jsme profesionálové, kteří ví, co vaše okna potřebují. Z toho důvodu používáme špičkové celoobvodové kování. To umožňuje tři druhy větrání: standard, zimní a spárové.

Výhody kování MACO:

  • Dodatečné seřízení
  • Variabilita bezpečnostních stupňů
  • Snadné ovládání

Okenní profil GEALAN

Pracujeme pouze s kvalitními materiály, které zákazníkům přinesou dlouholetou spokojenost. Spolupracujeme s českým výrobcem oken GEALAN, který patří mezi špičky svého oboru.

 

Značka GEALAN patří mezi opravdové velikány. Jejich barva a materiál vydrží jako nový po mnoho let bez toho aniž byste si všimli sebemenšího poškození. Okenní profily GEALAN mají navíc výborné tepelně izolační vlastnosti.

K dispozici až 19 různých dekorů (jednostranná i oboustranná) imitace dřeva a probarvené acrylcolorové profily do hloubky 0,5 mm dle vzorníku RAL.

Okna jsou nabízíme v 4 a6 KOMOROVÉM provedení.

Potřebujete pomoc s výměnou oken? Ozvěte se nám.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.